Zespół na weselu Lewandowskiego

Zespół na weselu Lewandowskiego – to my zagraliśmy na weselu Roberta Lewandowskiego.

Niewątpliwie było to dla nas olbrzymie wyróżnienie jak również potwierdzenie faktu iż to co robimy jest na najwyższym poziomie.

Z drugiej strony duże wyzwanie i odpowiedzialność jednak wszystko poszło zgodnie z planem.

Jako zespół na weselu Lewandowskiego staraliśmy się dostarczyć gościom niezapomnianych wrażeń i naszym zdaniem zadanie wykonaliśmy w 100%.

Zabawę rozpoczęliśmy od „Smooth operator” Sade później graliśmy takie przeboje jak :

„Change” Lisy Stansfield, „Rolling in the deep” Adele, „Fallin” Alicii Keys, „Mercy” Duffy, czy „Move like Jagger” Maroon 5 …

… i wiele innych znanych przebojów.

Poza wymienionymi zaserwowaliśmy gościom bardzo zróżnicowany repertuar od jazzu aż po przeboje radiowe – parkiet był pełny a goście bardzo zadowoleni.

Bagaż doświadczeń i osobistości dla których gramy od celebrytów poprzez polityków i sportowców na biznesmenach kończąc pozwala nam wpasować się w gust każdego klienta.

Nasza oferta skierowana jest do osób oczekujących niezapomnianych wrażeń estetyczno – muzycznych nie zależnie czy chodzi o wesele czy o bankiet firmowy.

Portfel naszych klientów pokazuje jaki poziom wrażeń jesteśmy w stanie zaproponować – napisz do nas – niech Twoja impreza też będzie niezapomnianym przeżyciem dla Ciebie i Twoich gości.